سبک آخرالزمانی (Post-Apocalyptic) روند رو به رشدی را در بازی های کامپیوتری سپری کرده و کم کم به یک سوژه جالب برای بسیاری از بازی ها تبدیل شده است. سبکی که بازیکنان در آن به محیط هایی می روند که همه چیز رو به نابودی است. عنوان هایی مانند Fallout ،Borderlands ،Resistance و METRO 2033 یا حتی سری بازی های Gears of War را می توان پیشتاز در این سبک دانست. اما امسال، سالی است که بازی RAGE معنای واقعی یک عنوان آخرالزمانی را به تمام بازیکنان می فهماند. بازی RAGE در سیاره ای به نام Apophis در جریان است که بازیکنان در آن اتفاقات و آشوب های مختلفی را پشت سر می گذارند. انسان ها به این سیاره پا گذاشته اند، چرا که اینجا شبیه ترین محل به زمین است. نکته مهم اینجاست که محیط های این سیاره به شدت تخریب ناپذیر هستند و به همین دلیل انسان ها تکنولوژی هایشان را در داخل کوه ها و مکان های مرتفع این سیاره بنا نهاده اند. بازی از جایی آغاز می شود که شخصیت اصلی بازی در اقامتگاهش در حال چرت زدن است و به شکلی عجیب از خواب می پرد. او تلوتلو خوران شروع به حرکت می کند. چشمانش به زمینی سوخته و بایر می افتد و به یکباره خودش را در محیط بازی تنها و بی کس می بینید. بازی اینگونه طراحی شده که بازیکنان در این لحظه احساس کنند که در سیاره خودشان نقش بیگانه را دارند. شخصیت بازی حرکت می کند و به آسمانی نگاه می کند که سازندگان بازی، آن را تا حد بسیار زیادی به آسمان واقعی شبیه کرده اند.

|نسخه نهایی SKIDROW بازی ، برای اولین بار در میان وبسایت های ایرانی|


آسمان آنقدر زیبا کار شده که هر کسی را جذب خودش می کند. آسمانی که با ابرهایی حجم دار تشکیل شده و پرندگان در آن پرواز می کنند. پس از سپری کردن لحظاتی کوتاه در محیط بازی، شخصیت بازی توسط گروهی از بازماندگان انسان ها روبوده می شود و اینجاست که بازی مرحله ای به نام Ensued را معرفی می کند. بازیکن به مکان های متفاوتی می رود که به نظر می رسد در اختیار نیروهای دشمن باشند. همه چیز (از درمانگاه گرفته تا جای خرید و فروش سلاح) در این مکان ها به چشم می خورند. اولین مرحله، یکی از خطرناک ترین مراحل بازی RAGE خواهد بود که بازیکنان در آن وارد قلمرو گروه Ghost Clan خواهند شد.

جزئیات به کار رفته برای طراحی محیط بازی به قدری زیاد بودند که همه بازیکنان را میخکوب کرده بودند. محیط های بازی آنقدر عالی از کار درآمده اند که نیازی به تعریف کردن از آن ها نیست. این مکان ها، کاملاً غم زده و مصیبت بار طراحی شده اند و یکی از چیزهایی که توجه بازیکنان را به خودش جلب می کرد، طراحی یک موجود شاخکدار روی دیوار بود که به صورت کودکانه ای طراحی شده بود. همچنان که سفر بازیکنان به داخل قلمرو Ghost Clan پیش می رود، بازیکنان با جنازه های پوسیده ای روبرو شدند که به شکلی خاص در محیط بازی قرار گرفته اند. اینکه چه اتفاقی در بازی رخ داده، مشخص نیست. دومین گروهی که در بازی پدیدار شدند، The Wasted نام داشتند. گروهی که اکثر افراد آن مست هستند و به نظر بقایایی از United Kingdom در این بازی هستند.

آن ها با لهجه صحبت می کنند و یک پرچم پیاز را روی خودشان خالکوبی کرده اند. در حقیقت افراد ورزیده و آکروباتبازی که در گروه Ghost دیده می شوند، از گروه Wasted هستند. بازیکن با یکی از اعضای Wastedها درگیر می شود و پس از نابودی آن، متوجه می شود که آن ها بسیار بزدل و ترسو هستند و پس از شکست، سریع فرار می کنند. در این زمان افراد گروه Ghost همچنان بی رحم و وحشی به نظر می رسند. سازندگان برای به نمایش درآوردن این بازی، یک دموی هفت ساعته را آماده کرده بودند که بازیکنان در آن با آیتم های مختلف و قسمت های گوناگون برخورد می کردند که در بازی جمع آوری می شوند. این آیتم ها شما را دارای مهارت های خاصی می کنند.

آیتم های خاصی در بازی وجود دارند که بیشتر شامل تکنولوژی های جدیدی می شوند که در این سیاره به وجود آمده اند. البته باید به این موضوع اشاره کرد که این آیتم ها ارزش خاصی ندارند و بیشتر برای بازیکنان یک درآمدزایی کوچک به حساب می آیند. حتی برخی از آیتم ها را می توان با هم ترکیب کرد و سلاح یا وسیله جدیدی را خلق کرد. از قسمت های هیجان انگیز بازی توپخانه هایی هستند که در بازی قرار دارند. این توپخانه ها دارای مهمات مختلفی هستند که از بین آن ها می توان به توپ های آتشین یا توپ هایی اشاره کرد که باعث کنترل حافظه دشمنان می شود. توپ های کنترل حافظه، راه حل خوبی برای پیروزی در برخی از مبارزه ها خواهند بود. نیروهایی که شما آن ها را کنترل می کنید، می توانند جلوی نیروهای دشمن را بگیرند.

در نمایش های قبلی، سازندگان به این موضوع اشاره کردند که استفاده از وسایل نقلیه، نقش مهمی در گیم پلی بازی RAGE ایفا می کنند. می توان از یک موتور چهار چرخ در بازی استفاده کرد و رفته رفته آن را به یک Buggy ارتقاء داد. برای گشت و گذار در محیط بازی حتماً به وسایل نقلیه نیاز خواهید داشت. حتی با این وسایل نقلیه باید در مسابقه های متعددی شرکت کرد و در آن ها پیروز شد. شرکت در این مسابقه ها و پیروزی در آن ها باعث می شود که بتوانید وسیله نقلیه خود را تقویت کنید و به آن سلاح های مختلفی اضافه کنید. سیستم مبارزه ای بازی در زمان راندن وسایل نقلیه عالی از کار درآمده و تنوع خوبی در گیم پلی بازی ایجاد کرده است. البته باید به این موضوع هم اشاره کرد که گشت و گذار با پای پیاده در بازی نیز باعث می شود که با قسمت های مختلفی از محیط آشنا شوید و بسیاری از زیبایی های بازی را مشاهده کنید. در کل می توان گفت که RAGE دارای یک سبک خاص است و محیطی با فرهنگ کاملاً مستقل را خلق کرده است

منبع:پردیس گیم

 

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Win XP SP3, Vista, Win 7
Processor: Intel Core 2 Duo or Equivalent AMD
Memory: 2GB
Hard Disk Space: 25GB
Video Card: GeForce 8800, Radeon HD 4200

 

سیستم پیشنهادی:

OS: Win XP SP3, Vista, Win 7
Processor: Intel Core 2 Quad or Equivalent AMD
Memory: 4GB
Hard Disk Space: 25GB
Video Card: GeForce 9800 GTX, ATI Radeon HD 5550

 

تصاویری از بازی:

بازی Rage

بازی Rage

بازی Rage

بازی Rage

بازی Rage

بازی Rage

 

source دانلود بازی Rage برای PC توضیحات نصب: پس از دانلود و اکسترکت کردن پارت ها ، به نصب بازی بپردازید. پس از اتمام نصب بازی ، تمامی فایل های موجود در پوشه SKIDROW موجود در DVD3 را در محل نصب بازی جایگزین نمایید. فایل های فشرده و روش نصب تست شده و سالم می باشند. تیم دانلودها امیدوار است از این دموی فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.

 

مشکلات رایج:

۱)اگر در هنگام بازی با مشکل d3dx9 و یا از این قبیل مشکلات مواجه شدید ، آخرین نسخه DirectX را نصب نموده و سیستم را ریستارت کنید و سپس به اجرای بازی بپردازید. آخرین نسخه DirectX را می توانید از اینجا دانلود کنید. هم چنین در اکثر بازی ها ، در فایل های دانلودی شما وجود دارد.

۲) در هنگام اکسترکت کردن پارت ها ، دقت داشته باشید که همیشه آنتی ویروس شما غیر فعال باشد . زیرا اکثر مواقع ، آنتی ویروس ها ، کرک بازی ها را ویروس شناسایی کرده و آن را پاک می کنند و به همین علت شما نمی توانید بازی را کرک کنید و بازی اجرا نمی شود.

۳) سرورهای مختلف قابلیت جایگزینی همدیگر را دارا می باشند. به این ترتیب که اگر شما چند پارت به طور مثال از سرور Direct Link دریافت کنید و سایر پارت ها را از سرور Fileserve و یا Rapidshare و یا … ، در اکسترکت کردن بازی مشکلی بوجود نخواهد آمد.

 

caution دانلود بازی Rage برای PC توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

توجه: لینک های سرور Direct Link در قسمت "دانلود در پارت های ۱گیگابایتی" تا مورخه ۱۵ آذر ماه فعال خواهد بود. لطفا در دانلود خود دقت کافی را داشته و با توجه به مدت زمان دانلود خود ، از سرور مناسب استفاده نمایید. لینک سایر سرورها تا همیشه سالم بوده و بدون محدودیت زمانی می توانید از آن ها استفاده کنید.

 

دانلود DVD1 :

دانلود پارت ۱ :   Direct Link

دانلود پارت ۲ :   Direct Link

دانلود پارت ۳ :   Direct Link

دانلود پارت ۴ :   Direct Link

دانلود پارت ۵ :   Direct Link

دانلود پارت ۶ :   Direct Link

دانلود پارت ۷ :   Direct Link

دانلود پارت ۸ :   Direct Link

دانلود پارت ۹ :   Direct Link

 

دانلود DVD2 :

دانلود پارت ۱ :   Direct Link

دانلود پارت ۲ :   Direct Link

دانلود پارت ۳ :   Direct Link

دانلود پارت ۴ :   Direct Link

دانلود پارت ۵ :   Direct Link

دانلود پارت ۶ :   Direct Link

دانلود پارت ۷ :   Direct Link

دانلود پارت ۸ :   Direct Link

دانلود پارت ۹ :   Direct Link

 

دانلود DVD3 :

دانلود پارت ۱ :   Direct Link

دانلود پارت ۲ :   Direct Link

دانلود پارت ۳ :   Direct Link